Więcej…Taniej do końca lutego

Jeśli kochasz dzierganie i szukasz wysokiej jakości włóczek z naturalnych włókien zwierzęcych, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Tylko teraz na naszej stronie https://www.langyarns.pl możesz skorzystać z promocji na wszystkie włóczki z działu "włókna zwierzęce".

Piękna włóczka, połyskliwa i o cudownym dotyku, łącząca w sobie to, co najlepsze ze wszystkich światów. Składa się z jedwabiu, baby alpaki, bawełny i niewielkiej ilości wełny, REGINA jest oddychająca, ale zapewnia wystarczającą ciepło na chłodne wiosenne dni. Kolory są żywe, a teraz łatwo możesz znaleźć swój ulubiony, dzięki poszerzonej gamie odcieni do wyboru.

Więcej…Regina

Rozszerzyliśmy gamę kolorów naszej najwyższej jakości włóczki Mohair 21 - dodaliśmy dwanaście nowych, błyszczących odcieni.

Dzięki MOHAIR 21 teraz możesz stworzyć własną kombinację kolorów. Połącz kilka nici MOHAIR 21 w swoich ulubionych kolorach, aby uzyskać gruby sweter, lub wybierz pasujący kolor do dziergania razem z inną wełną, aby stworzyć idealną włóczkę na swój projekt.

Więcej…Mohair 21 - co nowego

VAYA

Kawałek lata, odrobina zimy i szczypta luksusu - w VAYA połączyliśmy to, co kochamy w dzierganiu na drutach i szydełkowaniu. To lekkie włóczki złożone z bawełny, merino i jaka sprawiają, że są doskonałe na zmienne pory roku, do tworzenia ubrań, które pokochasz i cenisz. Aby zapewnić równomierne kolory, zalecamy pracę z dwoma kłębkami wełny, zmieniając co 2 rzędy.

Więcej…włóczka VAYA - na sezon wiosenny

Więcej…Nowe włóczkiWłaśnie uzupełniliśmy naszą ofertę o nowe kolory już istniejących włóczek, jak również wprowadziliśmy nowości na sezon letni 2024.

Więcej…Wyprodukowane w Peru - ręcznie farbowane w Peru!

ALPACA SOXX 4-PLY HAND DYED

Mamy teraz nową, ręcznie farbowaną wersję naszej ALPACA SOXX 4-PLY. Każdy motek i połączenie kolorów jest ręcznie farbowany przez naszych partnerów w Andach. ALPACA SOXX 4-PLY HAND DYED jest idealna do robienia skarpet, ale także do znacznie więcej. Używamy tej włóczki do wszystkich projektów, gdzie liczy się miękkość i ciepło.

Strona 1 z 5